Bezfalcové dvere – designový doplnok interiéru

Bezfalcové dvere sú výnimočnou ozdobou každého interiéru, a aj preto si získavajú čoraz viac priaznivcov z radov architektov, projektantov, ale aj samotných zákazníkov.

Bezfalcové dvere čiže bezpolodrážkové sú dvere s prevedením bez polodrážky tzn., že nemajú profilovanú hranu. Dverné krídlo je v jednej rovine so zárubňou a nie je viditeľné žiadne vyčnievanie.

Vzniká tak jedinečný design dverí, ktorý je vhodné doplniť skrytými pántmi. Ku dverám PRÜM ponúkame skryté pánty Tectus. To, ako správne nastaviť tieto pánty vám povie krátky sprievodca, ktorého nájdete medzi technickými informáciami k dverám PRÜM.

Detail bezfalcového provedenia dverí a zárubne PRÜM  Pánt Tectus 340 3D  Pánt Tectus 340 3D
    
Veľmi nároční zákazníci určite ocenia luxusný model bezfalcového prevedenia dverí s magnetickým zámkom. Toto exkluzívne prevedenie zaisťuje veľmi tichý chod dverí.

Bezfalcové dvere PRÜM Royal 110 LA3 CPL biely lak+nerez zárubňa   Bezfalcové dvere PRÜM Royal 231-WL-LA4 Biela exclusiv  Bezfalcové dvere PRÜM Royal 110 LA3 CPL biely lak+nerez zárubňa

Bezfalcové dvere PRÜM Intarsia 1/FQ CPL Pera creme   Bezfalcové dvere PRÜM Intarsia 1/LA dyha buk, sklo Float   Bezfalcové dvere PRÜM Intarsia 1/5 dyha buk