O nás

Víta Vás firma                         Logo Dvere Prum

Zákazník na prvom mieste
Zákazník, jeho želanie a splnenie jeho očakávania, sú u nás na prvom mieste. Ponúkame Vám kvalitný výrobok, ktorý dokáže vyjsť v ústrety Vašim predstavám o dizajnovo krásnom bývaní.

Meradlom nášho úspechu je prínos dverí PRÜM nášmu zákazníkovi. Jednoznačným benefitom je dlhoročné spokojné užívanie a nadčasový dizajn nepodliehajúci módnym výstrelkom.

Obchodná stratégia
Pre predaj dverí PRÜM si vyberáme silných a spoľahlivých partnerov. Keďže máme čo ponúknuť – kvalitné dvere za prijateľné ceny, sú dvere PRÜM konkurencieschopným predajným artiklom.

Dokonca aj naša konkurencia už zaznamenala, že vysoká kvalita dverí PRÜM v pomere s ich cenou je veľmi atraktívna.

Naše služby
Naše služby a podpora pre regionálnych partnerov spočíva v pravidelnom školení našich partnerov v oblasti sortimentu a technických zručností potrebných pri montáži dverí.

Taktiež ponúkame pomoc pri naceňovaní typických aj atypických zákaziek. Samozrejmosťou je dostatočné množstvo propagačných materiálov.

Naši certifikovaní PRÜM Partneri
Naši certifikovaní regionálni Partneri Vám poradia nielen v otázkach sortimentu, ale informujú Vás i o technických možnostiach a novinkách zo sveta dverí PRÜM.

Základom pre dobrý obchod je spolupráca nášho obchodného oddelenia s našimi certifikovanými predajcami.

Sortiment dverí PRÜM
Interiérové dvere PRÜM sa hodia do rodinných domov, rekonštruovaných bytov aj do nových bytových domov. V sortimente nájdete dvere plné, presklené, dvere jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné aj dvere sklenené.

Náš sortiment zahŕňa každý štýl (štandardný, klasický, moderný, luxusný aj retro) a preto dokáže vyjsť v ústrety predstavám našich zákazníkov.

Neváhajte a príďte sa presvedčiť na vlastné oči do našej vzorkovej predajne.

Vzorková predajňa - Dvere PRÜM-Bratislava

Vzorková predajňa - Dvere PRÜM-Bratislava  Vzorková predajňa - Dvere PRÜM-Bratislava