Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac
Úvod> Interiérové dvere>

Celosklenené dvere

Loader Tento obrázok dverí je ilustračný

Dvere Celosklenené dvere

Celosklenené dvere sa hodia ako do bytu, domu, tak i do kancelárie či do hotela. Sklenené dvere sú veľmi efektným designovým prvkom.

Ďalšie prevedenia dverí Celosklenené dvere a zárubne

Dvere pre preslnený a designový interiér

Výhody dverí:

  • Bezpečnostné sklo ESG hr. 8 mm (bežným spôsobom nerozbitné) 
  • Vysoká priepustnosť svetla
  • Široká ponuka motívov
  • Moderný design

Hľadáte inspiráciu v bývaní a stále nenachádzate to pravé? Pokiaľ milujete dostatok svetla a nechcete oň ochudobniť ani svoj interiér, tak možno práve pre Vás sú ideálnou voľbou celosklenené dvere.

Celosklenené dvere sa hodia ako do bytu, domu, tak aj do kancelárie či do hotela a sú efektným designovým prvkom. Celosklenené dvere dodávame v hrúbke skla 8 mm. Sklo použité do sklenených dverí je vždy bezpečnostné (ESG sklo), čo znamená, že je bežným spôsobom prakticky nerozbitné. Pokiaľ však k jeho rozbitiu predsa len dôjde zvlášť násilným spôsobom, sklo sa roztriešti do malých častí, ktoré majú oblé hrany (napr. ako rozbité predné sklo v automobile).

  • Nemecká kvalita
  • Dlhá životnosť
  • Zdravotne nezávadné produkty

Chcete sa na niečo spýtať?

Napíšte nám alebo zavolajte na: +421 944 501 505 (Po – So 10:00-18:30 h).

Dávate prednosť osobnej komunikácií? Navštivte nás na našej predajni

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so Spracovaním poskytnutých osobných údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním oznámenia na adresu marketing@prum.cz

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďalšie informácie