Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac

SKRYTÉ ZÁRUBNE XINNIX

Nenápadné a napriek tomu každého upútajú. Netypické a zároveň tak elegantné. To sú dvere so skrytými zárubňami XINNIX, ktoré ponúkajú úplne nové variabilné riešenie realizácie štýlových interiérov.

Úvod> Aktuality>

SKRYTÉ ZÁRUBNE XINNIX

Nenápadné a napriek tomu každého upútajú. Netypické a zároveň tak elegantné. To sú dvere so skrytými zárubňami XINNIX, ktoré ponúkajú úplne nové variabilné riešenie realizácie štýlových interiérov.

Predstavte si čistý a elegantný interiér, kde na prvý pohľad dvere ani nezaznamenáte. Na prvý pohľad sú dvere neviditeľné, odhaľuje ich iba tenká obvodová línia. Dvere môžu byť zakomponované do širokého spektra povrchových úprav okolitej steny, od dreva až po benátske štuky.

  • zárubne XINNIX úplne splynú so stenou a stanú sa tak jej súčasťou, tým môžu vyniknúť svojou nenápadnosťou.
  • konštrukcia systému XINNIX umožňuje individuálnu realizáciu dverí so skrytou zárubňou od podlahy až po strop.
  • systém skrytých zárubní XINNIX nevyžaduje žiadne špeciálne úpravy stavebného otvoru, čím sa výrazne skracuje doba samotnej realizácie.
  • skryté zárubne je možné použiť pre otočné dvere jednokrídlové aj dvojkrídlové. Maximálna možná výška dverného krídla na osadenie zárubňami je 3000 mm.
  • je možné zvoliť z možností otvárania na lícnu stranu (smerom von zo steny), alebo smerom do stavebného otvoru „tzv. reverzné otváranie“.
  • systém XINNIX používa špičkové kovanie: kvalitné skryté 3D dverné závesy a zámok so skrytou magnetickou strelkou. Aj preto sú čím ďalej žiadanejšou voľbou architektov aj samotných zákazníkov.
  • vyberať môžete zo širokej škály povrchov dverí: dyha, lak RAL, HPL, CPL.

Skryté zárubne XINNIX sú vyrobené z hliníkových profilov so skrytými pántami. Zárubne sú vhodné do sadrokartónových alebo murovaných priečok s hrúbkami nad 65 mm. Podľa typu skrytých zárubní si môžete zvoliť dverné krídlo v rozsahu šírok od 600 do 1000 mm, pričom samozrejmosťou je ponuka kovania pre výšky dverného krídla v štandardoch 1970 alebo 2100 mm. Nie je však problém dohodnúť dodávku kovania pre výšky dverí 2400 mm, 2500 mm alebo až 3000 mm. Ľahko sa dajú objednať dvere aj na mieru.

Skrytú zárubňu XINNIX tvorí hliníkový profil, ktorý je namontovaný do stavebného otvoru a stáva sa tak súčasťou steny. Omietka, prípadne finálna povrchová vrstva zo sadrokartónu, dreva či MDF, je nanesená cez profil a tým dôjde k skrytiu profilu zárubne v stavebnom otvore. Mechanické upevnenie v konštrukcii steny je tak prakticky skutočne neviditeľné.
 

Na našej vzorkovni v Bratislave poskytujeme:

- odborné poradenstvo,
- pripravujeme podklady k projektovej dokumentácii,
- zabezpečujeme kompletné realizácie.

Nechajte sa aj Vy uniesť dokonalosťou a zastavte sa na našej vzorkovej predajni v Bratislave, kde si viete dvere v skrytých zárubniach XINNIX aj vyskúšať.

Fotogaléria

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďalšie informácie