Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac

Biele lakované dvere

Exkluzívne biele lakované dvere zaujmú na prvý pohľad. Uplatnia sa ako interiérové dvere aj ako vchodové dvere do bytu. Vyberať si môžete z plných aj presklených variant.

Úvod> Interiérové dvere>

Biele lakované dvere

Populárnym a praktickým povrchom je vysoko kvalitný akrylátový lak vytvrdzovaný UV žiarením so zdravotným atestom, nanášaný na dvere formou nástreku. Trhu jednoznačne kraľuje lak – Biela exclusiv (pri interiérových dverách PRÜM odtieň RAL 9010 a 9016). Biele lakované dvere majú veľmi univerzálne použitie a doplnia takmer každý design interiéru. Výhodou je predovšetkým výber zo širokej škály farieb v akomkoľvek odtieni vzorkovníka RAL.

Interiérové dvere PRÜM v Bielom laku vynikajú nadčasovou eleganciou a moderným designom. Atraktívne frézovanie v krídle pri bielych lakovaných dverách Royal 2D a Royal 4D odpovedá súčasným trendom a dáva dverám Royal punc luxusu.

Všetky biele lakované dvere ROYAL používajú rovnaké designové prvky a v kombinácii s jednoduchými výrezmi dosahujú harmonicky vyvážené spojenie. Prostredníctvom jemného frézovania v krídle, ktoré je umiestnené po šírke alebo dĺžke dverného krídla, vzniká individuálny a jedinečný štýl.

Detaily frézovanie v krídle dverí Royal 2D a Royal 4D

Takmer výhradné použitie laku bez rozpúšťadiel je pre interiérové dvere PRÜM samozrejmosť. Všetky biele dvere PRÜM sú „Testované na škodlivé látky“ – certifikát ECO. PRÜM je jedným z prvých výrobcov interiérových dverí, ktorý má osvedčenie vplyvu na životné prostredie svojich výrobkov. Interiérové dvere PRÜM sú PEFC a FSC certifikované a prispievajú tak zodpovedne k lesnému hospodárstvu. Použitím vysoko kvalitných akrylátových lakov, šetrných k životnému prostrediu zaisťujeme minimálny dopad na životné prostredie.

  • Moderné biele dvere jednokrídlové aj dvojkrídlové PRÜM Royal 251 s presklením LA3-S, sklo Mikado 2
  • Biele lakované luxusné dvere do kúpeľne PRÜM Profila PF2
  • Interiérové biele dvere presklené s nadsvetlíkom bočným svetlíkom PRÜM Standard LA
  • Interiérové biele dvere jednokrídlové aj dvojkrídlové PRÜM Classic
  • Biele interiérové dvere jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné aj otočné PRÜM Modena
  • Biele posuvné dvojkrídlové aj jednokrídlové dvere na stenu PRÜM Stil STL3/3
  • Biele posuvné dvere do steny PRÜM Royal 251
  • Elegantné biele lakované dvere PRÜM Royal 254 s presklením LA2-S
  • Biele interiérové dvere PRÜM Standard s nerezovými zárubňami

Vybrané interiérové dvere PRÜM je možné vyrobiť tiež ako Lakované.

Prehliadnuť biele Lakované dvere