/

PRÜM news

Čo je u nás nové? Pozrite sa…

Úvod>

Aktuality

Akcia: Montáž dverí pre novostavby ZADARMO

22. 3. 2019

Potrebujete interiérové dvere a chceli by ste zároveň aj ušetriť? Potom ste u nás správne. V mesiaci apríl máte jedinečnú šancu zaobstarať si interiérové dvere PRÜM s montážou ZADARMO.

Celý článok

Novinky v sortimente dverí PRÜM v roku 2019

6. 2. 2019

Prelomový rok 2019 je v PRÜMe v znamení šarmantne exkluzívnych noviniek. Tešiť sa môžete na exkluzívnu hranu Premiumkante, jedinečné povrchy CPL Karo, krásne prirodzene vypadajúci povrch CPL Touch dub Astig alebo môžete obdivovať secesnú dokonalosť dverí PRIMO.

Celý článok

Akcia na dvere PRÜM - modely Royal 1D

9. 11. 2018

Akčné ceny na dvere s nerezovými prúžkami + zárubňa + montáž.

Celý článok

Plánujete rekonštrukciu bytu? Potom by ste nemali zabudnúť

23. 10. 2018

Všetko o rekonštrukcii bytu v paneláku, alebo na čo by ste nemali zabudnúť. Chcete vedieť, na čo sa pri rekonštrukcii zamerať a čomu sa naopak vyhnúť? Potom čítajte ďalej...

Celý článok

AKCIA: -15% Zľava pri kúpe paketu "dvere PRÜM + podlaha"

2. 8. 2018

Patríte medzi milovníkov klasiky alebo preferujete moderne zladený interiér? Príďte si skombinovať PAKET podľa Vášho vkusu a ušetríte -15% rovnako z ceny dverí ako aj z ceny podlahy. Zľavu je možné uplatniť pri podpise objednávky od 1.8. do 31.12.2018.

Celý článok

Odhaľte benefity PRÜM v šekovej knižke HELUZ

14. 5. 2018

Už nechcete o vlastnom dome len snívať, ale aj ho mať? Nielen, že Vám môžeme pomôcť – spočítať si >>ZDARMA spotrebu materiálu<< na stavbu Vášho domu, ale spoločne so šekovou knižkou HELUZ môžete na celej stavbe značne ušetriť.

Celý článok

Inšpirujúce novinky v sortimente PRÜM

22. 3. 2018

Inšpirujúce, štýlové, moderné. Presne také sú dvere nemeckého výrobcu PRÜM v nových povrchoch. Zaujímavou je taktiež aj nová modelová rada Royal 4D. Dozveďte sa viac.

Celý článok

Bezpečnosť a pohodlie aj v starobe

5. 12. 2017

Asi nikto z nás nechce teraz premýšľať nad tým, čo bude, až budeme starí, ale každý z nás má určite babičku alebo dedka, ktorým by sme chceli dopriať bezpečnosť a pohodlie aj v starobe. A že sa bezpečnosť a pohodlie dá zabezpečiť aj dverami, o tom vám radi povieme viac.

Celý článok

Sklenené dvere – laserová technológia versus sieťotlač

5. 12. 2017

U nás si môžete vybrať hneď z niekoľkých druhov technológií používaných pri výrobe celosklenených dverí.

Celý článok

Dvere v harmónii s prírodou

4. 12. 2017

Snažíte sa ísť s dobou a seba aj svojich blízkych chrániť pred “Éčkami” a inými ďalšími chemikáliami? Viete, že aj z dverí sa môžu uvoľňovať rôzne chemikálie ako napríklad formaldehyd? Nie však z dverí PRÜM, ktoré spĺňajú požiadavky tak na pekné, komfortné, ale aj zdravé bývanie.

Celý článok

Interiérové dvere môžu váš domov ozdobiť ako dokonalý šperk

4. 12. 2017

Vo svojich predstavách o krásnom interiéri s originálnymi dverami si už nemusíte znižovať nároky. Chcete vnímať príjemnú štruktúru materiálu, vyberať z niekoľkých modelových radov a rôznych typov aj dekorov pri zachovaní vysokej kvality a to všetko za prijateľné ceny? Potom sú dvere PRÜM správnou voľbou.

Celý článok

Dverné pánty viditeľné alebo skryté?

4. 12. 2017

Štandardne dodávame ku dverám pánty viditeľné niklované. U nich môžete voliť typ aj povrchovú úpravu pántov. Interiérové ​​dvere si aj môžete vyšperkovať napr. zaujímavo zvoleným pántom - treba hranatým.

Celý článok

Krásne dvere, ktoré slušia každému interiéru

4. 12. 2017

Krásne dvere, ktoré slušia každému interiéru. Túžite po krásnych dverách, ktoré vkusne uzavrú Váš interiér? Urobte si radosť dverami predstavujúcimi dokonalé spojenie kvality, štýlového designu a rozumnej ceny.

Celý článok

Doprajte svojmu interiéru nové dvere

4. 12. 2017

Prinášame Vám inšpiráciu, kde nájdete kvalitné dvere s krásnym nadčasovým tvarom.

Celý článok

Dvere PRÜM s vetracou mriežkou

4. 12. 2017

Vetraciu mriežku do dverného krídla odporúčame osadiť najmä v miestach s vyššou vlhkosťoualebo rozdielnou teplotou miestností, ktoré dvere oddeľujú.

Celý článok

Inovatívne posuvné kovanie Minima pre dvere na stenu bez zárubne

4. 12. 2017

Ide o inovatívny posuvný systém, ktorý vyniká svojim minimalistickým dizajnom, jednoduchým, ale dokonalým prevedením vo všetkých detailoch.

Celý článok

Pozvánka: Prezentační deň skrytých zárubní

6. 9. 2017

Páčia sa Vám dizajnové dvere so skrytou zárubňou, no chýba Vám odvaha pre ich realizáciu?

Celý článok

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďalšie informácie