Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac

Sklenené dvere

Hľadáte inšpiráciu v bývaní a stále nenachádzate to pravé? Ak milujete dostatok svetla a nechcete oň ochudobniť ani svoj interiér, tak možno práve pre Vás sú ideálnou voľbou celosklenené dvere.

Úvod> Interiérové dvere>

Sklenené dvere

Celosklenené dvere sa hodia či do bytu, domu, tak aj do kancelárií alebo hotelov. Nielen že sú sklenené dvere veľmi efektným designovým prvkom, ale zároveň sú aj prvkom funkčno-bezpečnostným. Celosklenené dvere dodávame v hrúbke skla 8 mm. Sklo použité do sklenených dverí je vždy bezpečnostné (ESG sklo), čo znamená, že je bežným spôsobom prakticky nerozbitné. Pokiaľ však k jeho rozbitiu dôjde zvlášť násilným spôsobom, sklo sa roztriešti na malé časti, ktoré majú oblé hrany (ako rozbité sklo pri autách).

Čisté línie a neutrálne vzory môžu byť zakomponované do akéhokoľvek interiéru. Zámerne boli vynechané farby - len krivky a jemné tieňovanie hrá dôležitú úlohu v dizajne. Zvláštnym inovatívnym doplnkom je použitie laserovej gravírovací techniky pre jedinečnú povrchovú úpravu.

Celosklenené dvere otočné – jednokrídlové, dvojkrídlové

Otočné jednokrídlové celosklenené dvere PRÜM kombinujú tradičný spôsob otvárania s moderným sklom. U dvojkrídlových dverí je najviac jedno vedľajšie sklo - vybavené západkou, aby ho bolo možné v prípade potreby otvoriť.

  • Celosklenené otočné dvere PRÜM, motiv DUO 151-1
  • Biele presklené dvere PRÜM Royal 254-LA2-S a celosklenené dvere motív Flora 2
  • Celosklenené otočné dvere PRÜM, motiv Stripes DQ, otočné dvere PRÜM Standard CPL Biely lak

Celosklenené dvere posuvné – jednokrídlové, dvojkrídlové

Nadčasovým riešením posuvných dverí v interiéri sú dvere celosklenené. Zastávajú pevné miesto v modernej architektúre. Spojením kvalitného kovania a PRÜM dizajnového skla Vám ponúkame riešenie, ktoré je vhodné do každého interiéru. Dizajn, transparentnosť a elegancia dopĺňajú detailné spracovanie výrobkov.

  • Posuvné presklené dvere PRÜM Royal 251-LA1, Biela exklusív, motiv skla Fiore, dvojkrídlové posuvné celosklenené dvere PRÜM, motiv skla Fiore, posuvný systém SLIM Inlay, presklená stena
  • Celosklenené dvojkrídlové, posuvné a otočné dvere PRÜM, motiv skla Bambus, presklené dvere Royal 110-LA1, CPL Biely lak, motiv skla Bambus
  • Biele presklené dvere PRÜM Royal 110-LA3 s nadsvetlíkom a posuvné celosklenené dvere PRÜM, presklená stena

Vyberte si motív celosklenených dverí PRÜM

Prezrite si naše celosklenené dvere