Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac

Naše podlahy

Požiadavky na vybavenie interiéru máme väčšinou vysoké a do detailov premyslené. Nezabúdajme však, že všetko začína od podlahy. Vysoká odolnosť, nadčasové prevedenie a nenáročná údržba – to všetko nájdete v našej širokej ponuke podlahových krytín. Aktuálne trendy si zamilujete pre ich nadčasovosť. Ktorúkoľvek podlahu si viete objednať samostatne alebo s realizačnými službami. Zhodnotíme stavebnú pripravenosť a zrealizujeme pokládku, či už plávajúcim spôsobom alebo celoplošným lepením. Celý postup si vopred dohodneme u nás na predajni ešte pred záväzným podpisom objednávky.

Úvod>

Podlahy

Drevené podlahy

Drevené podlahy znamenajú aktuálny trend v oblasti bytového dizajnu a výrazne ovplyvňujú celkový interiér. Priazeň si získali pre svoje jedinečné vlastnosti, dlhú životnosť a atraktívny vzhľad. Špecializujeme sa na viacvrstvové drevené podlahy. Sú stabilnejšie a odolnejšie voči klimatickým výkyvom, nie sú náchylné na prehýbanie, vydutie či praskanie. Hoci je drevo úžasný prírodný materiál, ktorý hreje zo svojej podstaty, väčšinu kolekcií bez problémov odporúčame aj na podlahový vykurovací systém. Drevené podlahy rakúskej výroby Scheucher spájajú v sebe jedinečný pocit z prírodného produktu a technologické novinky, ktoré sú v súlade s prírodou.

Objavte náš sortiment drevených podláh.

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám

Vinylové podlahy

Moderná vinylová podlaha získala veľmi rýchlo popularitu vďaka svojím jedinečným vlastnostiam. Jedná sa o pocitovo teplý, mäkký a elastický materiál, komfortný pri chôdzi. Nepodlieha pôsobeniu vlhkosti, preto je vhodná do kúpeľne, kuchyne, či do detskej izby. Ponúkame kvalitné vinylové podlahy od inovatívneho výrobcu BerryAlloc® ktoré je možné pokladať plávajúcim spôsobom alebo prilepením k podkladu. V snahe inšpirovať svojich klientov sleduje výrobca aktuálne novinky a využíva najnovší technologický vývoj. Každý dekor vychádza z reálnej predlohy dreva alebo prírodného kameňa. Okrem iného sú vinylové podlahy vhodné na podlahové vykurovanie, ktoré je zaliate v poterovej vrstve. Rozhodnite sa pre autentický vzhľad a vyberte si vinylovú podlahu BerryAlloc®, ktorá má určite zaujímavé podlahové riešenie pre akýkoľvek priestor.

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha EGGER PRO je vhodnou alternatívou ku klasickej drevenej podlahe. Pre zákazníka je rozhodujúca nielen vysoká odolnosť voči oderu, tlaku a teplote, ale tiež zaujímavý vzhľad a priaznivá cena. Odolnosť voči UV žiareniu zachováva podlahu farebne stálu. Laminátová podlaha EGGER PRO ponúka široké spektrum dekorov nielen dreva, medzi ktorými si vyberie naozaj každý. Výroba prebieha za prísnych ekologických podmienok, čo potvrdzujú získané certifikáty.

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám