/

Naše podlahy

Nízke náklady na údržbu, vysoká odolnosť proti špineniu a skvelú priľnavosť ocení každý, kto chce vhodné a kvalitné podlahy. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky.

Úvod>

Podlahy

Drevené podlahy

Drevené podlahy znamenajú aktuálny trend v oblasti bytového dizajnu a výrazne ovplyvňujú celkový interiér. Priazeň si získali pre svoje jedinečné vlastnosti, dlhú životnosť a atraktívny vzhľad. Drevené krytiny si môžete zaobstarať buď z masívu alebo ako viacvrstvové. My sa špecializujeme na viacvrstvové a to z niekoľkých dôvodov. Vrstvené podlahy sú oproti masívnym krytinám stabilnejšie a odolnejšie voči klimatickým výkyvom, nie sú náchylné na prehýbanie, vydutie či praskanie. Hoci je drevo úžasný prírodný materiál, ktorý hreje zo svojej podstaty, väčšinu vrstvených kolekcií naši dodávatelia bez problému odporúčajú na umiestnenie na podlahový vykurovací systém. Zobrazit viec

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám

Vinylové podlahy

Moderná vinylová podlaha získala veľmi rýchlo popularitu vďaka svojím jedinečným vlastnostiam. Jedná sa o pocitovo teplý, mäkký a elastický materiál, komfortný pri chôdzi. Nepodlieha pôsobeniu vlhkosti, preto je vhodná do kúpeľne i kuchyne. Ponúkame kvalitné vinylové podlahy od popredných európskych výrobcov, ktoré je možné pokladať plávajúcim spôsobom alebo prilepením k podkladu. Vinylové podlahy sú vhodné do bytových i komerčných priestorov. Každý dekor vychádza z reálnej predlohy dreva alebo prírodného kameňa. Okrem iného sú vinylové podlahy vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie.

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy nemeckej značky Wineo vyrába rodinná firma s 35-ročnou tradíciou. Výroba prebieha za prísnych ekologických podmienok, čo potvrdzujú získané certifikáty. Skvele sa hodia do súkromných (so zárukou až 25 rokov) aj komerčných interiérov. Nové kolekcie s atraktívnymi vzormi majú špeciálnu úpravu Aqua Protect, vďaka ktorej je možné umiestniť ich aj do vlhkých priestorov. Vysoko odolné laminátové podlahy Wineo s antistatickým povrchom sa ľahko udržiavajú a sú kompatibilné s podlahovým vykurovacím systémom.

Laminátová podlaha EGGER PRO je vhodnou alternatívou ku klasickej drevenej podlahe. Pre zákazníka je rozhodujúca nielen vysoká odolnosť voči oderu, tlaku, teplote a pod., ale tiež zaujímavý vzhľad. Odolnosť voči UV žiareniu zachováva podlahu farebne stálu. Laminátová podlaha EGGER PRO ponúka široké spektrum dekorov nielen dreva, medzi ktorými si vyberie naozaj každý.

Zaujímajú vás tieto podlahy?

Ozvite sa nám

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďalšie informácie