Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac

O nás

Predstavujeme spojenie rodinnej firmy s tradíciou a kvalitou Made in Germany.

Úvod>

O nás

Výhradný dovozca interiérových dverí PRÜM DVERE PRÜM s.r.o.(dcérska firma spoločnosti W a Weinzettl, s.r.o.)

Príbeh spoločnosti W a Weinzettl, s.r.o. začal pri sádrokartónoch a stavaní drevostavieb, odkiaľ už nebolo ďaleko k montáži dverí. Písal sa rok 1993, keď sme otvorili prvú predajňu dverí. Ale až spoluprácou s firmou PRÜM Türenwerk GmbH v roku 1996 začala naša cesta naberať ten správny smer.

Na predaj a montáž interiérových dverí sa špecializujeme 30 rokov a sme výhradnými dovozcami interiérových dverí prestížnej nemeckej značky PRÜM pre Českú a Slovenskú republiku. Vďaka rozsiahlej sieti PRÜM Partnerov a niekoľkými vlastnými vzorkovňami sme sa postupne rozšírili po celej Českej republike a v roku 2013 aj na Slovensko založením dcérskej firmy DVERE PRÜM s.r.o. Rozsiahla sieť predajcov umožňuje, aby boli dvere ľahko a rýchlo dostupné našim zákazníkom.

Kvalita Made in Germany v sebe spája krásne prevedenie dverí, ktoré ocenia aj nároční klienti s citom pre design, precízne spracovanie, kvalitné materiály, dlhú životnosť a spoľahlivosť za rozumnú cenu.

Pár slov majiteľa

„Ešte pred založením našej rodinnej firmy pôsobil môj otec Petr Weinzettl st. v rakúskej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou interiérových dverí. Všetky načerpané skúsenosti zúročil, keď sme pred 25 rokmi spoločne založili firmu. Neskôr sme sa stali výhradnými dovozcami interiérových dverí PRÜM, ktoré spájajú prvotriednu nemeckú kvalitu a elegantný design. Dvere sa stali našou vášňou spojenou s každodenným životom. Interiérové dvere sú to prvé, čo upúta moju pozornosť, nech už som kdekoľvek. Raz som dokonca v jednom penzióne vysadil dvere, aby som zistil odkiaľ sú.“

Petr Weinzettl

Majiteľ

Naša filozofia a hodnoty

Niekoľko vecí, ktorých sa držíme

Kvalitné interiérové dvere bez kompromisov

Hlavnou filozofiou našej firmy je predávať kvalitné dvere a poskytovať profesionálny a kvalitný servis, na ktorý sa zákazník môže spoľahnúť. Nestáva sa nám, že by nám zákazník behom piatich rokov užívania interiérových dverí PRÜM volal s nejakým problémom v kvalite alebo funkčnosti dverí. Máme vlastných dopravcov, ktorí zabezpečujú dodávky interiérových dverí PRÜM včas a podľa našich potrieb.

Srdcom firmy je tím ľudí

Naša firemná kultúra vychádza z rodinných hodnôt. Byť rodinnou firmou má svoje pre aj proti. „Samozrejme záleží na vzťahoch v konkrétnej rodine, ale u nás v tom vidím skôr výhodu“, hovorí majiteľ firmy Petr Weinzettl. V takej firme je podľa neho väčšia loajalita a lepšia komunikácia. Fluktuácia zamestnancov je malá, väčšina zamestnancov tu pracuje aspoň 10 rokov. Ten správny kolektív je totiž potreba stmeľovať. Pracovníci potom držia spolu, a to sa odráža aj na práci, ktorú pre zákazníkov odvádzajú. Chod celej firmy stojí a padá na ľuďoch a my máme šťastie na tých správnych. Srdcom firmy je tím ľudí, bez ktorých by firma nebola taká, aká je.

Dvere, ktoré dopĺňajú domov

Našim cieľom v budúcnosti je udržať a zvyšovať kvalitu našich dverí. Naša spoločnosť sa zameriava na zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu a dokážu ju oceniť. Nechceme rozšiřovať firmu, alebo kolektív na úkor kvality našich služieb a ponúkaných výrobkov. Vyskúšajte kvalitu interiérových dverí PRÜM na vlastnej koži a spolupracujte s ľuďmi, ktorí spolu držia ako rodina!