/

PREMIUMKANTE - Inovatívna hrana dverí PRÜM

Exkluzívna novinka! PRÜM je jediným výrobcom v odbore interiérových dverí, ktorý prichádza na trh s unikátnou hranou na dvernom krídle.

Úvod> Aktuality>

PREMIUMKANTE - Inovatívna hrana dverí PRÜM

Exkluzívna novinka! PRÜM je jediným výrobcom v odbore interiérových dverí, ktorý prichádza na trh s unikátnou hranou na dvernom krídle.

Exkluzívna novinka! Premiumkante – Inovatívna hrana dverí PRÜM

Dvere v interiéri hrajú jednu z hlavných rolí. Dokážu ho pozdvihnúť na vyššiu úroveň a dodať pocit luxusu. Ak sa rozhodujete aké interiérové ​​dvere si vybrať, mala by byť na prvom mieste predovšetkým kvalita a nadčasový dizajn.

PRÜM je jediným výrobcom v odbore interiérových dverí, ktorý prichádza na trh s unikátnou hranou na dvernom krídle. Jedinečnosť spočíva už v samotnej výrobe tejto hrany.

Zhliadnuť video z výroby dverí s Premiumkante môžete >> TU <<

Použitím teplovzdušnej technológie AIRTEC je vyrobená nová ABS hrana Premiumkante v hrúbke 2mm bez nutnosti použitia tavného lepidla. Vďaka novej hrane, ktorá je v rovnakom dekore a štruktúre ako povrch dverí vzniká bezšpárové napojenie povrchu dverného krídla s hranou krídla.

Takto vyrobená nová hrana je veľmi odolná a elegantná na pohľad. Túto jedinečnosť ocenia najmä zákazníci na svetlých dekoroch dverí. Dizajn dverí totiž nie je narušený "čiernou linkou" náchylnou na zašpinenie, tak ako u bežných ABS hrán a technológiou používajúcou tavné lepidlá.
Vzhľadom k tomu, že výrobné linky s touto technológiou sú časovo aj finančne veľmi náročné, bude PRÜM minimálne po dobu 2 rokov jediným výrobcom tejto hrany v obore interiérových dverí.

Premiumkante a jej výhody:

  • Vysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu
  • Veľmi elegantné na pohľad - malý rádius na hrane dverí aj na zárubni
  • Odolnosť voči znečisteniu
  • Vysoká odolnosť voči UV žiareniu a odolnosť proti pôsobeniu svetla - žiadne zožltnutie hrany ani po rokoch
  • Výrazne vyššia odolnosť voči vode a vodnej pare - má vplyv na veľmi dlhú životnosť dverí
  • Jednoduchá údržba
  • Veľmi bezpečné prevedenie - malý rádius na hrane dverí znížené riziko zranenia (spĺňa bezpečnostné požiadavky normy DIN EN 527-2)

Dvere a zárubne PRÜM navyše disponujú certifikátom zdravotnej nezávadnosti ECO a ocenenia PEFC a FSC.
 

Na jednotlivé modely dostupné v povrchu CPL laminát s Premiumkante sa môžete pozrieť >> TU <<


 

Fotogaléria

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ďalšie informácie