Prémiová hrana ZADARMO   
zistiť viac
Loader Tento obrázok dverí je ilustračný

Interiérové dvere Royal 2D

Nechajte sa inšpirovať jedinečne nadčasovými bielymi interiérovými dverami s vyfrézovanými drážkami, ktoré budú pýchou Vášho vysnívaného domova.

RAL nástrek

Proč RAL nástrek?

Všetky dvere sme schopní nalakovať akoukoľvek farbou zo vzorkovníka RAL, pre viac informácií nás kontaktujte .

Ďalšie prevedenia dverí Royal 2D a zárubne

Luxusné biele interiérové dvere pre najnáročnejších

Výhody interiérových dverí:

 • Pevná a stabilná konštrukcia 
 • Povrchová úprava lak vytvrdzovaná UV žiarením
 • Zdravotne nezávadné prevedenie
 • Elegantní design
 • Zaujímavý efekt vďaka vyfrézovaným drážkam
 • Jedna z najžiadanejších modelových rád
   

Interiérové dvere PRÜM Royal 2D v bielom laku v sebe snúbia nadčasovú eleganciu a moderný design. Atraktívne frézovanie v dvernom krídle zodpovedá súčasným trendom a dáva dverám ROYAL punc luxusu.

Všetky ROYAL dvere rady 2D biely lak používajú rovnaké designové prvky a v kombinácii s jednoduchými výrezmi dosahujú harmonicky vyvážené spojenie. Prostredníctvom jemného frézovania v dvernom krídle, ktoré sa rozprestiera po celej šírke alebo dĺžke dverného krídla vzniká individuálny a jedinečný štýl. K tejto modelovej rade dverí Vám vieme ponúknuť  aj zhodnú alternatívu dverí v celosklenenom programe SKLO DUO 151-1, ktoré Váš priestor ešte viac presvetlia.

Tieto modely sú vhodné ako pre obytné, tak aj pre komerčné priestory. Rovnako ako všetky dvere spoločnosti PRÜM nesú dvere Royal pečať Zdravotnej nezávadnosti.

Posuvné dvere sú praktickým riešením nedostatku priestoru. Pokiaľ nemáte v byte či v dome miesto na otváranie klasických dverí, posuvné dvere sú pre Vás ideálnym riešením. Bezfalcové dvere dodajú  Vášmu interiéru úplne iný šmrnc, obzvlášť  v prevedení Royal 2D.

 • Nemecká kvalita
 • Dlhá životnosť
 • Zdravotne nezávadné produkty

Chcete sa na niečo spýtať?

Napíšte nám alebo zavolajte na: +421 944 501 505 (Po – So 10:00-18:30 h).

Dávate prednosť osobnej komunikácií? Navštivte nás na našej predajni

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so Spracovaním poskytnutých osobných údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním oznámenia na adresu marketing@prum.cz